Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Sveikų mitybos įpročių formavimas

RENGINYS ĮVYKO.

Data ir laikas: 2017 m. rugpjūčio 8 d. (antradienį), 18 val.

Vieta: Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje.

RENGINYS ĮVYKO.

Rugpjūčio 8 d. (antradienį) 18 val., onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Sveikos mitybos rekomendacijos onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems“.

Klausimas – ką valgyti ir kaip valgyti? – yra vienas iš tų, kurie sukasi pacientų bei jų artimųjų mintyse tiek ruošiantis gydymui, tiek gydymosi metu, tiek jau pasveikus. Mityba, valgymo ritualai ir įpročiai, tinkamo ir visaverčio maisto pasirinkimas gali Jums padėti pasijusti geriau, išsaugoti jėgas ir energiją, lengviau toleruoti gydymo sukeltus šalutinius reiškinius, sveikti ir atgauti greičiau jėgas po gydymo.

Susitikimo metu kartu aptarsime svarbiausias rekomendacijas, ką valgyti susirgus vėžiu bei kaip pagerinti apetitą ir susigrąžinti meilę maistui.

Seminarą ves gydytoja dietologė, knygos „Ką valgyti susirgus vėžiu?“ bendraautorė – Evelina Cikanavičiūtė.

Seminaras vyks: onkohematologinių ligonių bendrijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje. Pradžia 18 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei onkohematologinių ligonių bendrija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai