Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Užsiėmimų ciklas „Emocijų pažinimas, priėmimas ir paleidimas susidūrus su onkologine liga”

  • Būtina išankstinė registracija iki liepos 13 d. 17 val.
  • Užsiėmimų ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.
  • Nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, ketvirtadieniais nuo 18:00 iki 20:00 val. programoje „Microsoft Teams“.
  • Grupės pradžia: 2021 m. liepos 15 d. (ketvirtadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.
  • Užsiėmimus ves psichologė Evelina Sabaitytė.

Nepaisant to, kad kartais gali pasirodyti, jog emocijas ir jausmus mes jaučiame tik tam, kad „nebūtų liūdna” ar „nuobodu” ir gyvenimas būtų spalvotas, tačiau susidūrus su onkologine liga didelę dalį žmonių užvaldo tikras jausmų ir emocijų chaosas, kuris tarsi uraganas griauna viską savo kelyje ir verčia jaustis bejėgiu. Šoką, nerimą, neigimą, derybas, pyktį ir liūdesį ne retai lydi prarasta gyvenimo kontrolė, beviltiškumas ir neišmatuojamas kiekis neapibrėžtumo bei nežinomybės dėl ateities. Nors šių sunkių ir sudėtingų jausmų akistatoje sunku įsivaizduoti, kad tai gali į mūsų gyvenimus įnešti ką nors naudingo, gero ir pozityvaus, labai svarbu suprasti, kad kiekvienas mūsų viduje kylantis jausmas turi savo tikslą, funkciją ir paskirtį mūsų gyvenimui. Todėl „tiesiog” liūdna nebūna. Kiekvienas jausmas ar emocija užgimsta tik dėl to, kad kažkas jį mums sužadino ar sukėlė, kad buvo duotas singnalas gintis. Taigi, jausmai ir emocijos pačios savaime mūsų kūne negyvena. Jos yra sukeliamos tam tikrų įvykių, tarpusavio santykių, prisiminimų ar minčių, kurios nepaliaujamai sukasi galvoje. Ir apsigyvena tos emocijos pas mus ne šiaip sau. Emocijos mūsų kune dirba kur kas didesnį ir svarbesnį darbą, nei mums gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Tai ne retai pamirštamas ir nepelnytai „nurašomas” instinktas, kurio pažinimas gali suteikti ne tik palengvėjimą, bet ir stiprybės tose situacijose, kurios anksčiau atrodė neįveikiamos. Jau kurį laiką mokslininkai pastebi didžiulę emocijų įtaką gydymo ir sveikimo eigai.

Nuo liepos 15 d. kviečiame dalyvauti 9 užsiėmimų cikle „Emocijų pažinimas, priėmimas ir paleidimas susidūrus su onkologine liga”, kurio metu bandysime susipažinti su pagrindinėmis emocijomis ir jų funkcijomis, išmokti jas atpažinti, priimti, leisti joms nudirbti savo darbą bei paleisti jas, ypač tada, kai jos užsibuvo per ilgai ir pradėjo mums kenkti.

Grupę moderuos onkopsichologė Evelina Sabaitytė.
Grupė vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje vieną kartą per savaitę.

Būtina išankstinė registracija, dalyvių skaičius yra ribotas.

Registruotis galima iki liepos  13 d. 17 val. Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

  • Laikas: nuotoliniai grupės susitikimai vyks ketvirtadieniais, susitikimo pradžia –  18:00 val.
  • Grupės pradžia: 2021 m. liepos 15 d. (ketvirtadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: iki 8 dalyvių.

Užsiėmimų ciklą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai