Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Užsiėmimų ciklas „Kaip netapti sau baudėju, kai paliečia liga“

  • Balandžio 30 d. prasidėsiančiame 9 užsiėmimų cikle „Kaip netapti sau baudėju, kai paliečia liga“ pamėginsime atsigręžti į save ir susipažinti su geranoriškumu ir atjauta grįsta savęs pažinimo kelione.
  • Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 17 iki 19 val., balandžio 30 d., gegužės 7, 14, 21, 28 d., birželio 4, 11, 18, 25 d.
  • Užsiėmimų ciklą ves psichologė Evelina Sabaitytė. Užsiėmimai yra skirti visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.
  • Užsiėmimai vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

9 užsiėmimų ciklas „Kaip netapti sau baudėju, kai paliečia liga“ nuo balandžio 30 d.

Kai paliečia liga ne retai dauguma žmonių pradeda intensyviai svarstyti: „kas čia nutiko?“ „kaip tai galėjo nutikti?“ „kodėl tai nutiko man?“ „už ką tai nutiko man?“ „tikriausiai kažką padariau ne taip…“ „turėjau labiau savimi rūpintis…“ „reikėjo anksčiau pasitikrinti“ „galbūt bučiau galėjęs to išvengti“ „tikriausiai pats esu kaltas…“.

Kai paliečia liga, imame ieškoti kaltų, o kai nerandame atsakymo, neretai atsisukame į save pačius. Pradedame kaltinti save už būtus ir nebūtus dalykus, tampame griežčiausiais savo situacijos kritikais, o kartais ir didžiausiais savęs baudėjais. Vietoj to, kad būtume geranoriški ir save atjaustume, stumiame į beviltiškumo liūną.

Geranoriškumas ir atjauta sau daugumai iš mūsų gali atrodyti naujas ir dar nepažįstamas fenomenas. Tačiau tai yra tiesiog mums visiems gerai pažįstama meilė, šiluma ir rūpestis, kuriuos gerai mokame skirti kitiems, tačiau retai tai taikome sau, kai mums nesiseka, kai klystame, kai išgyvename fizinį bei emocinį skausmą. Kai tampame geranoriški, atidūs ir supratingi savo paties atžvilgiu, elgiamės su savimi taip, kaip su mumis elgtųsi pats geriausias ir labiausiai mylintis žmogus pasaulyje.

Moksliniai tyrimai rodo, kad geranoriškumas ir jautrumas sau padeda pasiekti emocinę pusiausvyrą, priimti ir įveikti gyvenimo siunčiamus iššūkius. Sakoma, kad atjauta sau – tai vidinė jėga, leidžianti pažinti savo trūkumus, pasimokyti iš jų ir atrasti savyje jėgų reikalingiems pokyčiams, kurių lengviau siekti su geranoriškumu ir pagarba sau.

Balandžio 30 d. prasidėsiančiame 9 užsiėmimų cikle „Kaip netapti sau baudėju, kai paliečia liga“ pamėginsime atsigręžti į save ir susipažinti su geranoriškumu ir atjauta grįsta savęs pažinimo kelione.

  • Užsiėmimai vyks antradieniais nuo 17 iki 19 val., balandžio 30 d., gegužės 7, 14, 21, 28 d. ir birželio 4, 11, 18, 25 d.
  • Užsiėmimų ciklą ves psichologė Evelina Sabaitytė. Užsiėmimai yra skirti visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.
  • Užsiėmimai vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.
  • Dalyvavimas NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

 

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai