Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Užsiėmimų ciklas „Žvilgsnis į save“

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Laikas: Grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, trečiadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 9 užsiėmimai).

Grupės pradžia: rugpjūčio 23 d. (trečiadienis).

Asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti sąmoningumą skatinančiame 9 užsiėmimų cikle „Žvilgsnis į save“, kuris prasidės rugpjūčio 23 d.

Didžiąją dalį to, kaip mes jaučiamės, lemia ne patys įvykiai, kurie mums nutinka, o tai, kaip mes juos suvokiame. Mes galime rinktis ar išsilaisvinti nuo kasdienybės rūpesčių, tiesiog pabėgant į vaizdinius ir fantazijas ar sąmoningai susikoncentruoti į dabarties momentą, nesistengiant jo pakeisti, nesvarbu, koks jis būtų, ugdant gebėjimą pilnai išgyventi teigiamas ir neigiamas emocijas, mokantis prie jų neprisirišti, vystant gebėjimą toleruoti neapibrėžtumą, suvokiant, kad viskas ateina ir praeina. Galimybė pasirinkti, kaip pažvelgti naujai, atsiranda tuomet, kai sąmoningai išlaisviname protą.

Užsiėmimų paskirtis – išmokti valdyti dėmesį, suvaldyti mintis, išmokti ramiai būti su savimi. Užsiėmimų metu bus mokoma sąmoningai pažinti save ir su mumis vykstančius procesus. Kartu išbandysime savo minčių, emocijų ir kūno pojūčių įsisąmoninimą, sąmoningo kvėpavimo pratimus, progresyvinę raumenų relaksaciją. Praktinių užsiėmimų metu jaukioje ir palaikančioje aplinkoje kalbėsime apie tai, kas kiekvienam iš mūsų labiausiai padeda susitaikyti su gyvenime patiriamais pokyčiais, priimti su mumis vykstančius procesus su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų, matyti kuo objektyvesnę situaciją.

Užsiėmimų ciklas skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmai, Vilnius.

Laikas: Grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, trečiadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 9 užsiėmimai).

Grupės pradžia: rugpjūčio 23 d. (trečiadienis).

Grupę ves: asociacijos „Kraujas“ savanorė, psichologė Lina Šopienė.

Norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu: lina@kraujas.lt arba tel. 8 686 22 515

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai