Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

„Žvilgsnis į save“: nuotolinis 9 užsiėmimų ciklas

  • Būtina išankstinė registracija iki rugpjūčio 24 d. 17 val.
  • Laikas: nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, trečiadieniais nuo 17:00 iki 19:00 val.
  • Grupės pradžia: 2020 m. rugsėjo 2 d. (trečiadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: 6 – 8  dalyviai.

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame sąmoningumą skatinančiame 9 užsiėmimų cikle „Žvilgsnis į save“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems. Užsiėmimų pradžia –  2020 m. rugsėjo 2 d.

Nuotolinio užsiėmimų ciklo susitikimai vyks naudojant programą „Microsoft teams“. Svarbu, kad norintys dalyvauti turėtų galimybę prisijungti prie užsiėmimų su vaizdu ir garsu. Prisijungimo informacija dalyviams bus išsiųsta jų nurodytu el. pašto adresu.

Onkologinės ligos diagnozę išgirdę žmonės neretai susiduria su asmenybės pokyčiais, jiems tampa sunku priimti save tokį, koks yra dabar, pasikeitusį dėl ligos, gydymo. Pastebima, jog onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms tampa sunkiau išreikšti emocijas, jie vengia kalbėti apie esamą situaciją ir patiriamus išgyvenimus, o tai ilgainiui sukelia stresinę būseną.

Sąmoningumą skatinantis žaidimas „Points of You“ paprasto ir žaismingo proceso metu padeda onkologinę patirtį turintiems žmonėms išsakyti savo išgyvenimus, suprasti ir priimti tai, kas vyksta su juo dabar, suvokti, kas jam šioje situacijoje padeda, o kas trukdo, bei nustatyti, kokios yra galimybės daryti, matyti ir jausti kitaip. Ši priemonė yra kūrybiškas būdas, naudojant metaforas ir asociacijas, padėti onkologinės ligos patirtį turintiesiems pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, pamatyti naujas galimybes ir priimti sprendimus norimų pokyčių link. Žaidimo forma leidžia atsipalaiduoti ir į rimtus dalykus pažvelgti ramiai, tarsi iš šono.

Dalyvavimas nuotoliniame užsiėmimų cikle yra nemokamas, bet būtina išankstinė registracija.  Jei norite dalyvauti nuotoliniame užsiėmimų cikle, registruokitės iki rugpjūčio 24 d. 17 val. Prašome registracijos metu nurodyti savo telefono numerį ir el. pašto adresą.

  • Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, trečiadieniais, nuo 17.00 iki 19.00 val. (viso 9 užsiėmimai).
  • Grupės pradžia: rugsėjo 2 d. (trečiadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: 6 – 8 dalyviai.
  • Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai