Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Rudenį pradėkite dalyvavimu tęstinių užsiėmimų cikluose

2021 08 19

Ruduo jau čia pat, o su juo prasidės net du nauji tęstiniai 9 užsiėmimų ciklai, kurie yra skirti visiems su onkologine liga susidūrusiems žmonėms: sergantiems, esantiems remisijoje bei artimiesiems.

  • Nuo rugpjūčio 30 d. 9 užsiėmimuose pasitelkiant sąmoningo dėmesingumo praktikas turėsite galimybę geriau pažinti save ir su Jūsų kūnu vykstančius procesus, suvokti realybę tokią, kokia ji yra iš tiesų, neiškreipiant vaizduotės ir minčių, su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų. Sąmoningo dėmesingumo praktikos – tai metodas, kuris gali padėti pažvelgti, kokiame minčių chaose mes gyvename ir kokią įtaką mūsų mintys turi mūsų elgesiui bei savijautai. Kartais protas mus įsuka į minčių sūkurį, apsunkindamas gyvenimą labiau nei būtina. Tad išlaisvindami savo mintis mokysimės pajungti savo vaizduotę priimti tai, kas vyksta – su meile, atjauta, dėkingumu sau, su pasitikėjimu ir tvirtumu.

Grupę moderuos psichologė Lina Šopienė.

  • Rugsėjo 1 d. prasideda „Įkūnyti jausmai: kūniškojo gijimo grupė“, kuriuose mėginsime prisiliesti prie kūno ir kūniškojo ligos patyrimo per kūne apsigyvenusius jausmus. Specialių praktikų metu sieksime išmokti atidžiau klausyti savo kūno, stebėti jo būseną ir išjausti jame gyvenančius, o kartais gal ir įsisenėjusius jausmus, pasitelkiant savo kūną ir jo patyrimus kaip geriausią vedlį psichinės ir fizinės sveikatos link.

Grupę moderuos psichologė Evelina Sabaitytė.

Dalyvavimas užsiėmimų cikluose yra nemokamas, tačiau būtina išankstinė registracija. Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu MS Teams platformoje vieną kartą per savaitę, todėl dalyvauti užsiėmimuose galite nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos, o patogiai ir jaukiai būnant savo erdvėje.

Daugiau informacijos apie artėjančius užsiėmimus bei registraciją ieškokite skiltyje „Renginiai“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai