Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Individualios psichologo konsultacijos


Justina Pociūnaitė


Apie specialistą:

Psichologė, klinikinės psichologijos magistro laipsnį įgijusi Utrecht Universitete, Olandijoje. Praktines žinias gilinusi VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centre. Šiuo metu tęsianti mokslinę veiklą doktorantūros studijose, tyrinėjant gedėjimą bei svarbiausius įvykius žmogaus gyvenime, kurie galėtų paveikti psichologinę sveikatą, pavyzdžiui, susidūrimas su onkologine liga. J. Pociūnaitė nuolat kelia kvalifikaciją įvairiuose konsultavimo kursuose bei seminaruose. Pagrindinės domėjimosi sritys: nerimas, depresijos įveika, susidūrimas su krizinėmis situacijomis, netekties klausimai. Artimojo netektis būna itin reikšminga žmogaus gyvenimui, taip pat kardinalūs gyvenimo pokyčiai, kai netenkame to, kas mums pažįstama, gali kelti įvairius jausmus, kuriuos verta aptarti psichologinių konsultacijų metu.

„Kreipimasis psichologinės pagalbos jokiu būdu nereiškia, kad žmogus yra per silpnas susitvarkyti su sunkumais. Priešingai, tai galimybė pasidalinti ir garsiai įvardinti savo sunkumus, sulaukti palaikymo ir papildomo požiūrio iš šalies.“

Konsultacijos yra teikiamos nuotoliniu būdu.


Atsiprašome, deja, šiuo metu nėra laisvų vietų.
Pasirinkite kitą specialistą

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai