Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Inovatyvus gydymas – investicija į sveikatą

Lietuvoje kasmet daugiau nei 700 žmonių suserga onkologinėmis kraujo ligomis, tačiau šiandien tokia diagnozė dažniausiai reiškia tik pauzę gyvenime, o inovatyvaus gydymo dėka su liga susidūrę žmonės gyvena ilgus metus, išlieka darbingi ir veiklūs, kuria šeimas.

Kraujo ligomis sergančiuosius vienijanti asociacija „Kraujas“ šiais metais minėdama savo veiklos dvidešimtmetį, rugsėjo viduryje pristatė informacinį projektą „Inovatyvus gydymas – investicija į sveikatą“, kurio tikslas yra apžvelgti, kaip per šį laikotarpį tobulėjo gydymas onkohematologijoje ir gerėjo onkohematologinėmis ligomis sergančių žmonių išgyvenamumas. Drauge su Vilniaus universiteto ligonine Santaros klinikomis įgyvendinamame projekte bus pristatomos dešimt su kraujo vėžiu susidūrusių žmonių istorijų, kuriems įveikti ligą padėjo pažangi diagnostika bei novatoriški gydymo metodai.

Didžiausią proveržį onkohematologinių ligų gydyme atnešė tokios inovacijos kaip monokloniniai antikūnai, tirozinkinazės inhibitoriai, proteosomų inhibitoriai, imunomoduliatoriai, imunoterapija, inovatyvi ląstelinė terapija. Per dvidešimtmetį ženkliai patobulėjo kaulų čiulpų transplantacija, taip pat tikslesnėmis tapo tiek molekulinė, tiek vaizdinė diagnostika. Visi šie faktoriai iš esmės pagerino pacientų išgyvenamumą.

Skaitykite daugiau:

  • Inovacijos gydyme keičia onkologinėmis ligomis sergančiųjų likimus, tačiau norint užtikrinti mokslo pažangą, būtina planuoti didesnes išlaidas PLAČIAU
  • Kraujo vėžio pacientai gydymo kompensavimo Lietuvoje laukia vidutiniškai 5 metus PLAČIAU
  • Raimondo vėžys niekaip nepasidavė gydymui: kai atrodė, kad visos galimybės išsemtos, sužibo nauja viltis PLAČIAU
  • Tai, kas padėjo įveikti sunkią ligą, atrodo kaip stebuklas PLAČIAU
  • Algimantę užklupo net dvi onkologinės ligos: jos gydytojas neabejoja – tai ypatinga pacientė PLAČIAU
  • Pirmąjį vėžio požymį Kęstutis pajuto po žvejybos: gydytoja turėjo jam dvi naujienas – gerą ir blogą PLAČIAU

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai