Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Konferencija „Kraujo diena“

Tradicija minėti „Kraujo dieną“

2013 m. gegužės 16 d. asociacija „Kraujas“ pirmą kartą Lietuvoje minėjo „Kraujo dieną“, siekdama, kad ši data taptų ilgalaike žinomumo tradicija kraujo ligomis sergantiems ar sirgusiems žmonėms, jų artimiesiems, gydytojams ir slaugos specialistams.

„Kraujo dienos“ tikslas – skatinti pažinti kraujo ligas, gauti aktualią ir naujausią informaciją apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą ir rezultatus, taip pat psichologinės pagalbos galimybes, atsidūrus krizinėje situacijoje. „Kraujo diena“ siekia įtvirtinti platesnį visuomenės supratimą apie tai, kad piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Minint „Kraujo dieną“ yra rengiamos konferencijos pacientams ir jų artimiesiems bei bendrosios praktikos gydytojams.

Konferencija pacientams ir jų artimiesiems

Konferencijoje, skirtoje pacientams ir artimiesiems, pristatoma bendrijos veikla ir artimiausi planai, onkohematologinėmis ligomis sergantiems žmonėms teikiama pagalba bei bendrijos siekiai. Konferencijoje specialistai pateikia paskaitas apie pacientams aktualius klausimus, susijusius su onkohematologinėmis ligomis, gydymu ir inovacijomis, šalutiniais reiškiniais, mitybą, psichologinę pagalbą, socialines garantijas, fizinį aktyvumą ir pan.

Antroje konferencijos dalyje vyksta paralelinės sesijos, kuriose VUL SK Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojai pristato pranešimus skirtingų ligų temomis ir usuteikia dalyviams galimybę žduoti medikams visus rūpimus klausimus apie savo ligą.

Konferencija bendrosios praktikos gydytojams ir kitų sričių medicinos specialistams

VUL SK Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro specialistai konferencijoje, skirtoje bendrosios praktikos gydytojams ir kitiems medicinos specialistams, pristato pranešimus apie pagrindines piktybines kraujo ligas (lėtines limfoleukemiją ir mieloleukemiją, mieloprofileracines ligas, amiloidozę), gydymo naujienas ir kitas aktualias temas.

 

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai