Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Segtuvas „Informacijos rinkinys pacientui“

Specializuotas informacinis leidinys – segtuvas „Informacijos rinkinys pacientui“ yra skirtas  įvairiomis kraujo ligomis sergantiems pacientams, siekiant kad pacientai namuose turėtų visą su savo sveikata ir gydymu susijusią informaciją vienoje vietoje.

Leidinys buvo sudarytas remiantis pacientų organizacijos „Kraujas“ sukaupta patirtimi, pasikonsultavus su pacientais, jų artimaisiais ir šioje srityje dirbančiais gydytojais bei išsiaiškinus, kokia informacija apie ligą, gydymą yra reikalingiausia pacientams, koks pateikimo būdas jiems yra priimtiniausias ir patogiausias, kokie praktiniai patarimai yra aktualiausi, kokios kitos informacijos dažniausiai prireikia pacientams, kurie išleidžiami gydytis namuose ir pan. Segtuve sudaryta galimybė pacientams kaupti jiems reikalingą informaciją, tokią kaip tyrimų rezultatai bei žymėti pasiektus gydymo rezultatus.

Leidinį „Informacijos rinkinys pacientui“ sudaro šie skyriai:

  • ASMENINĖ INFORMACIJA.
  • INFORMACIJA APIE LIGĄ.
  • GYDYMO BŪDAI: Taikinių terapija. Chemoterapija. Kaulų čiulpų transplantacija, Radioterapija.
  • DIAGNOSTIKA: Kraujo tyrimas. Kaulų čiulpų tyrimai.
  • PRAKTINIAI PATARIMAI: Mityba. Ligonio savaitės mitybos ir fizinio aktyvumo, skysčių balanso, tuštinimosi ir vėmimo dienoraščiai. Higiena. Burnos higiena. Neutropenija. Fizinis aktyvumas. Rekomendacijos ir taisyklės pacientui ir jo artimiesiems. Socialinė pagalba. Sveikimo link: dienoraštis kūnui ir sielai.
  • APIE BENDRIJĄ „KRAUJAS“ IR VYKDOMAS VEIKLAS: Apie bendriją „Kraujas“. Įgyvendinamos veiklos. Savanorių pagalba. Psichologo konsultacijos. Dietologo konsultacijos.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai