Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.







Please leave this field empty.

Konferencija „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“

2024 m. gegužės 1–15 dienomis vyks tradicinė 11 – oji konferencija „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“. Šią konferenciją organizuoja asociacija „Kraujas“ kartu su Lietuvos hematologų draugija bei VŠĮ VUL Santaros klinikomis.

Konferencija skirta visiems onkologine liga sergantiems pacientams ir jų artimiesiems. Konferencija suskirstyta į tris dalis, kiekviena iš jų turinti savo specifinę tematiką ir pranešimus, kurie padės gilinti žinias apie onkologines ir onkohematologines ligas.

Konferencijos pradžia Gegužės 1 d. 9 val. Įrašų visi konferencijos dalyviai galės klausytis jiems patogiu laiku iki gegužės 14 d.

Gegužės 15 d. vyks gyva klausimų – atsakymų sesija su gydytojais hematologais.

REGISTRACIJA
Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse balandžio 30 d., 15:00 val.

INFORMACIJA DALYVIAMS
Visiems dalyviams dieną iki renginio el. paštu bus atsiųsta nuoroda prisijungimui.

Pirmoji konferencijos dalis skirta visiems onkologine liga sergantiems, sirgusiems pacientams ir jų artimiesiems. Joje bus pristatytos Asociacijos „Kraujas“ veiklos naujienos, Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro pasiekimai gydant onkohematologines ligas, pacientų stebėsenos programa po kaulų čiulpų transplantacijos. Taip pat bus pateikta informacija apie mitybą sergant onkologine liga, chemoterapijos šalutinius reiškinius bei jų valdymą, infekcijų kontrolę gydymo metu, geležies stokos įveikimo būdai, bei pateikti patarimai kaip valdyti nerimą.

Antroje konferencijos dalyje dėmesys bus sutelktas į pacientus, sergančius onkohematologinėmis ligomis. Pranešimai apims svarbias temas, tokias kaip lėtinė limfocitinė leukemija, dauginė mieloma, lėtinė mieloleukemija, ūminė mieloleukemija ir mielodisplaziniai sindromai, Hodžkino ir ne Hodžkino limfomos, mieloprofileracinės ligos, imūninė trombocitopenija ir alogeninė kaulų čiulpų transplantacija.

Trečia konferencijos dalis suteiks galimybę nuotoliu susitikti su gydytojais hematologais, užduoti klausimus ir gauti atsakymus iš šios srities ekspertų. Konferencija yra puiki proga ne tik išgirsti ekspertų paskaitas, bet ir aktyviai dalyvauti diskusijose, taip prisidedant prie bendruomenės supratimo ir sąmoningumo didinimo apie onkohematologines ligas.

KONFERENCIJOS PROGRAMA

I KONFERENCIJOS DALIS (skirta visiems onkologine liga sergantiems pacientams)

1.       Asociacijos „Kraujas“ veiklos ir naujienos. I.Drėgvienė, asociacijos „Kraujas“ pirmininkė.

2.       Mityba sergant onkologine liga. E.Cikanavičiūtė, gydytoja dietologė, VUL Santaros klinikos.

3.       Chemoterapijos šalutiniai reiškiniai, kaip lengviau juos valdyti ir kontroliuoti.  G.Jonuškienė, gydytoja onkologė chematerapeutė, VUL Santaros klinikos.

4.       Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro pasiekimai ir gydymosi galimybės, A. Žučenka, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

5.       Infekcijų kontrolė gydymosi metu. Praktiniai patarimai. R. Petrauskaitė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

6.       Kaip įveikti geležies stoką? Praktiniai patarimai. A. Dapkevičiūtė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

7.       Nerimas dėl ateities: kaip jį sušvelninti ir gyventi kokybiškai šiandien?, E. Urbutienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro medicinos psichologė, VUL Santaros klinikos.

8.       Ilgalaikė pacientų stebėsena po kaulų čiulpų transplantacijos,, R. Čekauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

II KONFERENCIJOS DALIS (skirta onkohematologine liga sergantiems pacientams)

9.       Lėtinė limfocitinė leukemija. R. Pileckytė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

10.   Dauginė mieloma. V. Pečeliūnas, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

11.   Lėtinė mieloleukemija. B. Davainienė , Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

12.   Ūminė mieloleukemija ir mielodisplaziniai sindromai.  A. Žučenka Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

13.   Hodžkino limfoma. S. Černauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

14.   Ne Hodžkino limfomos. S. Černauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

15.   Mieloprofileracinės ligos. L. Kevličius, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro medicinos gydytojas, VUL Santaros klinikos.

16.   Imuninė trombocitopenija. A. Degulys, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas, VUL Santaros klinikos.

17.   Alogeninė kaulų čiulpų transplantacija. R. Čekauskienė, Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytoja hematologė, VUL Santaros klinikos.

REGISTRUOKITĖS Į KONFERENCIJĄ

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai