Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Ligų ambasadoriai

Asociacija „Kraujas“ subūrė kraujo ligų ambasadorių ratą tam, kad padėtų žmonėms, kovojantiems su onkohematologiniais susirgimais šiuo metu.

Kraujo ligų ambasadoriai – tai savanoriai, kurie visuomet pasiruošę pasidalinti savo arba savo artimųjų ligos ir gydymosi patirtimi, patarti, kokios informacijos ieškoti, kaip nepamiršti laikytis gydymosi režimo, taip pat išklausyti sergančiųjų ir jų artimųjų mintis, atsakyti į daugelį rūpimų klausimų.

Šiuo metu tarp asociacijos „Kraujas“ narių yra  jau 15 tokių ambasadorių, į kuriuos pacientai gali kreiptis Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Alytuje. Norėdami su jais susisiekti, parašykite el. paštu info@kraujas.lt  arba paskambinkite mums ir mes suteiksime jų kontaktus.

Visuomet prisiminkite – yra žmonių, galinčių ir pasiruošusių savo patirties dėka padėti krizinėje situacijoje atsidūrusiems likimo draugams.

Ligų ambasadoriai, pacientai ar jų artimieji, teikiantys pagalbą šiuo metu sergantiesiems:

Įkvepiančių ligą įveikusių žmonių bei jų artimųjų istorijų taip pat rasite iniciatyvos „Drąsos ambasadoriai“ interneto puslapyje.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai