Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Konsultuokitės dėl kaulų čiulpų transplantacijos

Dėl gydymo kaulų čiulpų transplantacija pacientai gali konsultuotis su VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro specialistais.

Santaros klinikų kaulų čiulpų transplantacijos centre pirmoji alogeninė (donoro) suaugusiųjų kaulų čiulpų transplantacija atlikta 1999 metais, o autologinė (kai pacientas yra pats sau donoras) – 2000 metais. Tai yra didžiausias Baltijos šalyse kaulų čiulpų transplantacijų centras, čia atliekamos visų rūšių kaulų čiulpų transplantacijos vaikams bei suaugusiems. Per metus centre atliekama beveik 200 kaulų čiulpų transplantacijų.

Ilgametė patirtis kaulų čiulpų transplantacijos srityje čia dirbantiems specialistams, įvertinus konkrečią paciento situaciją, išanalizavus ligos istoriją ir gydymo perspektyvas, leidžia parinkti geriausiai sergančiojo poreikius atitinkančius sprendimus. Prireikus yra atliekami papildomi diagnostiniai tyrimai (histologiniai, molekuliniai bei kiti inovatyvūs tyrimai).

2015 m. Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centras buvo paskirtas nacionaliniu referencijos centru onkohematologijos srityje. Nacionaliniai referenciniai centrai užtikrina specializuotas, daugiaprofilines sveikatos priežiūros paslaugas ypač sudėtingų ligų ar sveikatos sutrikimų turintiems pacientams, vykdo diagnostinę, gydomąją, mokslo tiriamąją ir mokymo veiklą atitinkamose srityse ne tik šalies, bet ir visos Europos Sąjungos mastu. Pacientai šiuose centruose turi unikalias galimybes gauti specializuotas konsultacijas didesnę patirtį turinčiose klinikose, dalyvauti tarptautiniuose klinikiniuose tyrimuose arba, esant būtinybei, gydytis kitose ES valstybėse.

Kaip registruotis konsultacijai?

  • Pasiteirauti ir registruotis galite telefonu 8-698-39288 (darbo dienomis nuo 8 val. iki 16 val.).
    Kreipiantis dėl konsultacijos, reikia turėti specialistų išvadų, epikrizės, tyrimų, biopsijų ar kitų duomenų kopijas.VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro specialistai išnagrinėję pateiktus dokumentus ir nusprendę dėl konsultacijos reikalingumo, paskirs jos datą. Jūs būsite apie tai informuoti.
  • Internetu http://www.sergu.lt/. Prisijungę prie savo paskyros, į paieškos laukelį veskite „Hematologas“ ir rinkitės nurodytą vizito tipą: „HEMATOLOGAS (dėl kaulų čiulpų transplantacijos)“. Pasirinkite Jums tinkamą vizito laiką ir registruokitės konsultacijai.

Atvykstant registracijai su savimi reikia turėti gydytojo siuntimą ir turimas specialistų išvadų, epikrizės, tyrimų, biopsijų ar kitų duomenų kopijas.

 

Prisijunkite prie savo paskyros sergu.lt sistemoje arba užsiregistruokite.

Prisijungę, paieškos lange pradėkite vesti žodį „Hematologas“ ir iš atsiradusio sąrašo pasirinkite „Hematologoas (dėl kaulų čiulpų transplantacijos)“.

Pasirinkę specialistą, rinkitės Jums tinkamą konsultacijos datą ir laiką bei registruokitės. Sėkmingai užsiregistravę, gausite sistemos sergu.lt patvirtinimą.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai