Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nuotolinis seminaras „Kelionė su liga: iššūkiai ir galimybės“

  • Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.
  • Seminaras yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.
  • Seminaras vyks: 2022 m. spalio 10 d., pirmadienį.
  • Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.
  • Visiems užsiregistravusiems dalyviams el. paštu bus atsiųsta seminaro transliacijos nuoroda. Seminaras bus transliuojamas visą dieną nuo 09:00 val., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.

Įsivaizduokite, kad buvote išsiųstas į kelionę aplink pasaulį. Neplanuotai, netikėtai ir visiškai nelauktai. Šiandien žinia – kelionė prasideda greitai, taip greitai kaip tik įmanoma. Kaip jaučiatės? Džiaugiatės? Nekantraujate? O gal imate nerimauti? Ką pasiimti? Ko nepamiršti? Kam pasiruošti? Tikriausiai nekantriai imate svarstyti ką savo kelyje sutiksite? Kaip šios patirtys jus pakeis..? Tikriausiai iškart pagalvosite, kad greičiausiai bus visko. Neaprėpiamo džiaugsmo, neapsakomo nuovargio ir galbūt net skausmo, stebinančių atradimų bei netikėtų praradimų. Bus visko, bet greičiausiai daugelis viltingai nekantrautume nerti į šią naują patirtį, juk žmonės sako, kad verta!

Bet jei imtume ir pasakytume, kad kelionė su liga niekuo nenusileidžia kelionei aplink pasaulį? Savi iššūkiai, savos galimybės, praradimai ir atradimai, o svarbiausia – daug kas nauja ir netikėta. Tik padengta didžiulio nerimo ir baimės rūku. Bet gal vis tik galima tą rūką bent kiek išsklaidyti?

Spalio 10 d. susitikime seminare „Kelionė su liga: iššūkiai ir galimybės” ir pamėginkime tai padaryti kartu.

  • Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.
  • Dalyvavimas seminare yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija iki spalio 9 d.
  • Seminaras yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai