Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Konferencija „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“ pacientams ir jų artimiesiems

Konferencija vyks 2019 m. gegužės 29 d. viešbutyje „Holiday Inn“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Registracija nuo 8:40 val. Konferencijos pradžia 9:00 val.

2019 m. gegužės 29 d., trečiadienį kviečiame į tradicinę, jau septintą kartą rengiamą konferenciją „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“. Konferencija vyks viešbutyje „Holiday Inn“ (Šeimyniškių g. 1, Vilnius).

Konferencijos tikslas – skatinti pažinti kraujo ligas, pateikti aktualią ir naujausią informaciją apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą ir rezultatus, taip pat aptarti aktualius klausimus apie klinikinius tyrimus, mitybą, pagalbą širdžiai, emocinę sveikatą, skiepus ir imunoprofilaktiką, sergant onkologine liga. Renginys siekia įtvirtinti platesnį visuomenės supratimą apie tai, kad piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Konferencijos pradžia – 9 val. Registracija nuo 8:40 val.

Reikalinga išankstinė registracija internetu arba SMS žinute tel. 8 687 40 952. Dalyvavimas konferencijoje yra nemokamas.

Raginame visus pasinaudoti galimybe elektroniniu paštu info@kraujas.lt iš anksto pateikti Jums rūpimus klausimus gydytojams apie savo ligą. Konferencijos metu klausimai bus pateikiami anonimiškai.

KONFERENCIJOS PROGRAMA

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai