Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Prasideda trys nauji užsiėmimų ciklai

2017 10 10

Spalio mėn. prasideda net trys nauji užsiėmimų ciklai, skirti visiems, su onkologine liga susidūrusiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

Dalyvavimas užsiėmimuose yra nemokamas. Užsiėmimai vyksta Vilniuje, Trakų g. 9/1, Pranciškonų rūmuose, 103 kab.

  • 9 užsiėmimų ciklo „Galimybė rinktis“ paskirtis – išmokti valdyti dėmesį, suvaldyti mintis, išmokti ramiai būti su savimi. Užsiėmimų metu bus mokoma sąmoningai pažinti save ir su mumis vykstančius procesus. Kartu išbandysime savo minčių, emocijų ir kūno pojūčių įsisąmoninimą, sąmoningo kvėpavimo pratimus, progresyvinę raumenų relaksaciją. Praktinių užsiėmimų metu jaukioje ir palaikančioje aplinkoje kalbėsime apie tai, kas kiekvienam iš mūsų labiausiai padeda susitaikyti su gyvenime patiriamais pokyčiais, priimti su mumis vykstančius procesus su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų, matyti kuo objektyvesnę situaciją.

Spalio 19 d. prasideda pirmos grupės užsiėmimai, kurie vyks ketvirtadieniais nuo 17:30 iki 19:30. Spalio 20 d. prasideda antros grupės užsiėmimai, kurie vyks penktadieniais nuo 16:00 iki 18:00.

  • Spalio 31 d. prasideda  8 užsiėmimų ciklas „Sveikimo link: fizinė, psichologinė, socialinė ir dvasinė pusiausvyra“. Struktūruotų užsiėmimų metu bus kalbama aktualiomis temomis baigus gydymą arba esant paliatyviose stadijose: kaip prisitaikyti prie kūno pokyčių ir negalios, kaip išvengti socialinės izoliacijos, vienišumo ir atskirties, kaip rūpintis savo emocine būsena, kuri gali padėti arba kliudyti adaptuojantis po gydymo, kaip tvarkytis su ligos atsinaujinimo baime, kaip bendrauti su savo artimaisiais, kaip išmokti prašyti kitų pagalbos bei gyventi kuo prasmingesnį gyvenimą su liga ar negalia.

Šios grupės susitikimai vyks antradieniais nuo 17.30 iki 19.30 val.

Visų užsiėmimų grupės dydis: 10 dalyvių.

Grupinius užsiėmimus ves psichologė Lina Šopienė.

Norėdami dalyvauti registruokitės el. paštu: lina@kraujas.lt arba siųskite SMS žinutę tel. 8 686 22 515.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai