Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Metinė konferencija “ Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“

2023 05 20

Asociacija „Kraujas“  ragina pacientus bei jų artimuosius domėtis kraujo susirgimais ir gydymo naujienomis bei svarbiomis gyvensenos temomis.

2023 m. gegužės 25 – 26 d. vyks tradicinė 10 -oji konferencija „Kraujo ligos – kaip jas atpažinti ir stebėti“. Šią konferenciją organizuoja asociacija „Kraujas“ kartu su Lietuvos hematologų draugija bei VšĮ VUL Santaros klinikomis. Pirmoji konferencijos diena bus skirta pacientams ir jų artimiesiems, o antroji – šeimos gydytojams, slaugytojams ir kitiems medicinos specialistams, kuriems aktuali onkologinių bei onkohematologinių pacientų priežiūrą bei gydymas.

Bendrojoje konferencijos dalyje bus apžvelgiama, kaip reikėtų stebėti širdies kraujagyslių ligas sergant onkologine liga, kaip nepasiklysti tarp maisto papildų gausos ir ar tikrai juos būtina vartoti, taip pat bus aptariamos mitybos bei fizinio aktyvumo klausimai bei kitos pacientams bei medicinos personalui svarbios temos.

Antroje konferencijos dalyje bus transliuojama 12 pranešimų apie skirtingas kraujo ligas, jų ypatumus ir gydymą, pacientai ir jų artimieji galės pasirinks, kuri tema yra jiems aktualiausia.

Konferencijoje dalyvauti kviečiami kraujo ligomis sergantys ar sirgę pacientai, jų artimieji, medicinos gydytojai bei bendrosios praktikos slaugytojai.

REGISTRACIJA
Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse 17:00 val.

Registracijos nuoroda.

Konferencijos programa pacientams gegužės 25 d. 

INFORMACIJA DALYVIAMS

Pacientams ir jų artimiesiems gegužės 24 d. el. paštu bus atsiųsta nuoroda prisijungimui į ZOOM konferenciją

Po pirmosios (bendrųjų temų) sesijos transliacijos lange reikės pasirinkti Jums aktualią temą.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai