Konsultacijos dėl gydymo prieinamumo

Iliustracija

Susidūrimas su onkologine liga gali būti ne tik netikėtas, bet ir kupinas nežinomybės. Esame tam, kad padėtume Jums klausimų sąrašą arba nukreiptume tinkama linkme ieškant pagalbos bei atsakymų. Atsižvelgiant į konkrečią situaciją, pagal galimybes Jums patarsime ir stengsimės padėti.

Registruokitės konsultacijai su asociacijos „Kraujas“ atstovu, jeigu Jums kyla klausimų apie:

  1. Gydymo prieinamumą.
  2. Teisinius aspektus, pvz.:  jūsų, kaip pacientų,  teises į sveikatos priežiūrą, draudimo padengimą, darbo netekimą dėl ligos ar kitus dalykus. Teisinė pagalba gali padėti Jums aiškiau suprasti savo padėtį ir teises.
  3. Kaulų čiulpų donorystę. Jeigu Jums kyla klausimų apie kaulų čiulpų donorystę, norite daugiau sužinoti apie donavimo procesą, norite aiškiau suprasti reikalavimus donorams, o galbūt norite padėti savo artimiesiems ar bičiuliams užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą.
  4. Antrą nuomonę dėl gydymo konsultacijos. Pacientai, norintys gauti antrą nuomonę dėl savo gydymo plano ar diagnozės, turi galimybę kreiptis į specialistus, kurie iš naujo įvertintų jų situaciją ir pasiūlytų alternatyvias gydymo galimybes.
  5. Psichologinę pagalbą. Jei nepavyksta užsiregistruoti psichologo konsultacijai ar nerandate tinkamo laiko, jei dvejojate dėl psichologinės pagalbos reikalingumo arba jaučiatės nedrąsiai.
  6. Savanorystė. Jei norite tapti savanoriu, bet dvejojate, jei norite plačiau išgirsti apie savanorių veiklą tiek asociacijoje „Kraujas“, tiek savanorystę VUL Santaros klinikose.
  7. Kiti klausimai. Esame atviri, siekiantys atliepti kiekvieno, susidūrusio su kraujo vėžiu, poreikius, tad kviečiame registruotis, jei tik manote, kad esame jums reikalingi.

Ir nepamirškite, jog  Jūsų istorija yra svarbi, todėl labai laukiame kreipimosi visų, norinčių pasidalinti savo ligos patirtimi ar tapti drąsos ambasadoriais ir tokiu būdu įkvėpti vilties, suteikti stiprybės kitiems sergantiesiems.

Norėdami registruotis, spauskite žemiau esantį mygtuką. Jeigu nerandate tinkamo laiko, paršykite mums el. paštu info@kraujas.lt,, nurodydami kokiu klausimu norite konsultuotis. Per 1 darbo dieną su jumis susisieksime ir suderinsime patogų laiką.