Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Ypatingi renginiai prasideda rudenį

2017 09 14

Rudens peizažai vis labiau ryškėja, o vakarai ilgėja, tad tai yra puikus metas sužinoti ką nors naujo, daugiau laiko skirti sau, įsigilinti į savo emocijas. Apsilankykite asociacijos „Kraujas“ rengiamuose seminaruose – sužinosite, kaip padėti sau, kaip valdyti stresą bei kokią mitybą rinktis, sergant onkologine liga.

  • Rugsėjo 19 d. vyks seminaras „Kaip padėti sau susirgus piktybine kraujo liga?“. Išgirdus ligos diagnozę, žlunga ne tik gyvenimo planai, bet ir pasikeičia kasdieniai įpročiai, reikia išmokti naujų dalykų, kurie padeda įveikti ligos atneštus sunkumus. Seminare bus kalbama apie tai, kur pacientas gali gauti medicininę ir psichologinę pagalbą bei kaip nepaklysti internetinės informacijos ir literatūros gausoje, kur ieškoti bendraminčių, kokios „pareigos“ laukia susirgusio paciento ir kaip vyksta darbas komandoje su medikais.
  • Rugsėjo 20 d. seminare „Gyvenimo užribis: pagalba, susidūrus su onkologine liga“ aptarsime, kokios reakcijos galimos, išgirdus apie ligą, diskutuosime, ar mokame priimti pagalbą, ar neatstumiame artimųjų, ką mums reiškia kitų pagalba ir rūpestis, kada patiriame didžiausią įtampą ir kas padeda atgauti pusiausvyrą?
  • Spalio 11 d. seminare „Kūno ir psichikos ryšys: stresas sergant ir jo kontrolės būdai“ kalbėsime apie stresą ir jo poveikį skirtingose situacijose ir skirtingiems žmonėms. Aptarsime veiksmingiausius streso įveikimo būdus ir vieną jų – relaksaciją – išbandysime praktiškai.
  • Spalio 17 d. seminare „Mityba susirgus onkologine liga“ sužinosite, kaip mityba, valgymo ritualai ir įpročiai, tinkamo ir visaverčio maisto pasirinkimas gali Jums padėti pasijusti geriau, išsaugoti jėgas ir energiją, lengviau toleruoti gydymo sukeltus šalutinius reiškinius, sveikti ir atgauti greičiau jėgas po gydymo.

Norėdami dalyvauti renginiuose, registruokitės el. paštu: registracija@kraujas.lt arba rašydami SMS žinutę tel. 8 687 40952.

Renginiai yra nemokami. Kviečiame dalyvauti Jus ir Jūsų artimuosius.

Visas naujienas apie rengiamus nemokamus renginius rasite puslapyje www.kraujas.lt skiltyje „Renginiai“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai