Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

2 proc. paramos skyrimas

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 2 proc. dalį. Jūsų skirta parama buvo panaudota geresnių sąlygų kūrimui pacientams ligoninėje: Hematologijos ir onkologijos dienos stacionaro laukiamojo ir Kaulų čiulpų transplantacijos ir intensyviosios chemoterapijos skyriaus pacientų virtuvės įrengimui, taip pat onkohematologinių pacientų apgyvendinimui šalia Santariškių esančiame viešbutyje.

Asociacija „Kraujas“ ir toliau sieks gerinti sąlygas onkohematologiniams pacientams, siekiant užtikrinti patogumą ir komfortą gydymosi metu bei sukurti jaukią erdvę ligoninėje besilankantiems pacientams ir jų artimiesiems.

Asociacijai „Kraujas“ Jūsų skirti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio bus panaudoti onkohematologinių ligonių sąlygų gerinimui VUL Santariškių klinikose ir psichologinės pagalbos teikimui pacientams ir jų artimiesiems.

Tikimės Jūsų paramos ir dėkojame už supratimą.

Platesnė informacija, kaip skirti šią paramą.

Prašymas gali būti pateiktas tokiais būdais:

  • Tiesiogiai įteiktas atsakingam valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui.
  • Atsiųstas paštu, adresu: Vasario 16-osios g. 14, 01514 Vilnius, Lietuva.
  • Elektroniniu būdu pagal VMI prie FM nustatytą tvarką: 2 proc. GPM dalį galite skirti jau dabar svetainėje https://deklaravimas.vmi.lt/ (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).

Asociacijos „Kraujas“ rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 295750630

Paramos gavėjo pavadinimas: Asociacija „Kraujas“

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: A/s LT80 7044 0600 0409 5065

Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus, ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 2 d., tad nedelskite!

Iš Jūsų skirtos 2 proc. GPM paramos asociacija „Kraujas“ tikslingai ir efektyviai panaudos lėšas geresnių sąlygų pacientams kūrimui ir psichologinės pagalbos teikimui.

Gerus darbus darykime kartu!

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai