Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Dėmesingo įsisąmoninimo lavinimo programa onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems

RENGINYS ĮVYKO.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.

Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, ketvirtadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).

Grupės pradžia: 2018 m. kovo 8 d. (ketvirtadienis).

RENGINYS ĮVYKO.

Asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti 8 užsiėmimų dėmesingo įsisąmoninimo lavinimo programoje onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems, kuri prasidės kovo 8 d.

Užsiėmimų paskirtis – geriau pažinti save, sąmoningiau valdyti dėmesį, lavinti kūrybingumą bei dar labiau pagerinti savo gyvenimo kokybę. Šią 8 savaičių programą prieš 35 metus pradėjo taikyti JAV Masačiusetso universiteto specialistai, ir per keletą dešimtmečių dėl gerų rezultatų ji išplito visame pasaulyje. Šios programos efektyvumas mažinant stresą patvirtintas daugybe mokslinių tyrimų, užsiėmimai vedami tiek valstybinėse, tiek privačiose gydymo įstaigose įvairiose pasaulio šalyse. Programą savo poreikiams taip pat yra pritaikiusios tokios institucijos kaip JAV kariuomenė, korporacija „Google“ ir kt.

Tyrimai rodo, kad užsiėmimus lankę dalyviai tampa ramesni, labiau atsipalaidavę, juos mažiau trikdo patiriamos problemos bei sunkumai, tampa lengviau susikaupti, valdyti savo laiką, atskirti, kas svarbiausia, efektyviai dirbti. Neretai pagerėja miegas, santykiai su aplinkiniais, sumažėja įtampos tipo skausmai, mažėja poreikis slopinti stresą žalingais būdais – persivalgant, rūkant ar vartojant alkoholį, pagerėja atmintis, išauga kūrybingumas. Taip pat moksliniais tyrimais įrodyta, kad žmonės, patiriantys mažiau streso, turi stipresnę imuninę sistemą ir mažiau serga.

Užsiėmimų ciklas skirtas onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms – tiek pacientams, tiek jų artimiesiems.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.

Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, ketvirtadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 8 užsiėmimai).

Grupės pradžia: kovo 8 d. (ketvirtadienis).

Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių.

Grupę ves: asociacijos „Kraujas“ savanorė, psichologė Lina Šopienė.

Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Užsiėmimus organizuoja asociacija „Kraujas“. Užsiėmimus finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei UAB „Johnson & Johnson“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai