Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

9 užsiėmimų ciklas „Žvilgsnis į save“

RENGINYS ĮVYKO.

  • Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.
  • Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, šeštadieniais, nuo 11.00 iki 13.00 val. (viso 9 užsiėmimai).
  • Grupės pradžia: 2019 m. liepos 13 d. (šeštadienis).
  • Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių.
  • Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS!

Kviečiame dalyvauti sąmoningumą skatinančiame 9 užsiėmimų cikle „Žvilgsnis į save“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems. Užsiėmimų pradžia –  2019 m. liepos 13 d.

Onkologinės ligos diagnozę išgirdę žmonės neretai susiduria su asmenybės pokyčiais, jiems tampa sunku priimti save tokį, koks yra dabar, pasikeitusį dėl ligos, gydymo. Pastebima, jog onkologinės ligos patirtį turintiems žmonėms tampa sunkiau išreikšti emocijas, jie vengia kalbėti apie esamą situaciją ir patiriamus išgyvenimus, o tai ilgainiui sukelia stresinę būseną.

Sąmoningumą skatinantis žaidimas „Points of You“ paprasto ir žaismingo proceso metu padeda onkologinę patirtį turintiems žmonėms išsakyti savo išgyvenimus, suprasti ir priimti tai, kas vyksta su juo dabar, suvokti, kas jam šioje situacijoje padeda, o kas trukdo, bei nustatyti, kokios yra galimybės daryti, matyti ir jausti kitaip. Ši priemonė yra kūrybiškas būdas, naudojant metaforas ir asociacijas, padėti onkologinės ligos patirtį turintiesiems pažvelgti į situaciją iš kitos perspektyvos, rasti atsakymus į iškilusius klausimus, pamatyti naujas galimybes ir priimti sprendimus norimų pokyčių link. Žaidimo forma leidžia atsipalaiduoti ir į rimtus dalykus pažvelgti ramiai, tarsi iš šono.

Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Teatro g. 3-9, Vilnius.
Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, šeštadieniais, nuo 11.00 iki 13.00 val. (viso 9 užsiėmimai).
Grupės pradžia: 2019 m. liepos 13 d. (šeštadienis).
Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių.
Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai