Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Kaip valdyti stresą? Sąmoningumo ugdymo praktika.

Seminaras vyko 2019 m. spalio 15 d. asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3 – 9, Vilniuje.

2019 m. spalio 15 d., antradienį 17.00 val. asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Įsisąmoninimu pagristas streso valdymas onkologine liga sergantiesiems ir jų artimiesiems“.

Visi ieškome ramybės, džiaugsmo, laimės, dažnai skundžiamės, kad mums liūdna, kad gyvenimas mūsų nelepina –  tarytum toji laimė, ramybė ir džiaugsmas būtų kažkur pasislėpę ir juos vis randa kiti, o mums lieka tik neigiamos emocijos – ligos nešamas skausmas, nusivylimas, liūdesys, beviltiškumas…

Protas mus įsuka į minčių sūkurį, apsunkindamas gyvenimą labiau nei būtina. Sąmoningumas – tai metodas, kuris gali mums padėti pažvelgti kokiame minčių chaose mes gyvename, kur nuteka tokia brangi mūsų gyvybinė energija,

Sąmoningumas – tai tam tikras požiūris į patirtį arba būdas palaikyti ryšį su pasauliu, su­vo­kiant rea­ly­bę to­kią, ko­kia ji yra iš tie­sų.

Tapti sąmoningam –  tai išmokti pastebėti, kur kiekvieną minutę krypsta jūsų dėmesys.

Sąmoningumas kilęs iš budistų mokymo, kuris turi daugiau nei 2500 metų patirtį.

Priimdami patirtį, atsiveriame malonumui ir skausmui, džiaugiamės laimėjimais ir susitaikome su pralaimėjimais, nekaltiname savęs ir kitų. Priimame save tokį, koks esame su visomis kūno dalimis, kurios mums patinka ir kurias norėtume paslėpti.

Sąmoningumo ugdymo praktika gali palengvinti psichologines kančias, padėti pajusti kasdienybės džiaugsmą, artumą, ramybę, kitaip pažvelgti į savo  ligą, priimti savo patirtį.

Pratimų ir diskusijų metu aptarsime pojūčius ir emocinę būseną.

Sąmoningumas – tai dar vienas būdas padėti sau suvaldyti stresą, liūdesį ir nusivilimą. Sąmoningumo metodas pagrįstas moksliškai ir taikomas siekiant susidoroti ne tik su stresu, depresija, įvairiomis priklausomybėmis, valgymo sutrikimais, bet ir bandant įveikti skausmą – skausmo pasirinkti mes negalime, galime pasirinkti kentėti, ar ne. Susitikimo metu aptarsime kelis metodus, padedančius kasdieniame mūsų gyvenime įsiklausyti į save, pasitelkus vidinę intuiciją ir vidinį žinojimą. Mokysimės atpažinti negatyvias mintis, dažniausiai ateinančias į galvą.

Seminarą ves psichologė Diana Batutienė.

Seminaras vyks: asociacijoje „Kraujas“, Teatro g. 3-9, Vilniuje. Pradžia 17.00 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai