Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Seminaras „Gyvenimo užribis: pagalba, susidūrus su onkologine liga“

RENGINYS ĮVYKO.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje.

Seminaro laikas: 2017 m. rugsėjo 20 d., trečiadienį. Pradžia 17.30 val.

RENGINYS ĮVYKO.

2017 m. rugsėjo 20 d. (trečiadienį), 17.30 val., asociacija „Kraujas“ organizuoja ir kviečia dalyvauti seminare „Gyvenimo užribis: pagalba, susidūrus su onkologine liga“, kuris skirtas onkologiniams pacientams ir jų artimiesiems.

Gyvenimas tarytum padalintas į sveikųjų ir sergančiųjų karalystes ir visi nori gyventi tik sveikųjų pasaulyje, tačiau kiekvienas nors trumpam patenka ir į nykiąją pusę. Sunkiausia, kai bilieto atgal negali sulaukti…

Onkologinė liga – tai neapibrėžtumas, diagnostika, gydymas, reabilitacija ir tada … sugrįžimas į pasikeitusį gyvenimą. Kokios reakcijos galimos, išgirdus apie ligą: neigimas ir izoliacija, pyktis ir derybos, depresija, susitaikymas.

Kaltinimai ir pyktis dažniausiai yra pirmieji ligos palydovai, atsiribojame nuo aplinkinių ir patys save įkaliname. Pažvelkime į save, ar mokame priimti pagalbą, ar neatstumiame artimųjų. Gyvenimas nuolat pateikia situacijų, kurios kelia įtampą, stresą, tačiau žmonija išliko, nes geba spręsti, atrodytų neįtikėtinai sudėtingas problemas. Susirgus, kūne ima skambėti pavojaus varpai, bet esate ne vienas ir galime pasinaudoti savo vidiniu stiprumu ir jus supančių žmonių pagalba. Ką reiškia jums kitų pagalba ir rūpestis? Kada patiriate didžiausią įtampą ir kas padeda atgauti pusiausvyrą? Kodėl vieni žmonės labiau pažeidžiami nei kiti? Padiskutuosime šiais klausimais, aptarsime, kaip pagelbėti sau ir kokia savipagalba galima. Aptarsime labiausiai stresinius laikotarpius ir galimas pagalbos priemones.

Seminarą ves psichologės Diana Batutienė ir Lidija Janušonienė.

Seminaras vyks: asociacijos „Kraujas“ patalpose, Trakų g. 9/1, 103 kab. Pranciškonų rūmuose, Vilniuje. Pradžia 17.30 val.

Dalyvavimas seminare NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai