Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

„Būk geras“

2005 m. asociacija „Kraujas“ įkūrė socialinę iniciatyvą „Būk geras“, kurios tikslas – pristatyti visuomenei kraujo vėžio ir kaulų čiulpų donorystės problemas, suteikti kuo daugiau informacijos apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti kovojant su šia liga ir paneigti vyraujančius mitus apie kaulų čiulpų donorystę.

Iniciatyva gyvuoja jau daugiau nei dešimtmetį, bet iki šiol susiduriama su iššūkiais, kalbant apie kaulų čiulpų donorystę. Žmones gąsdina vien frazė „kaulų čiulpai“, o juk iš tiesų, tai – tiesiog ląstelės, iš kurių gaminasi kraujas ir kurios nuolat atsinaujina mūsų organizme. Kaulų čiulpai gali būti imami iš veninio kraujo, tai yra, lygiai taip pat, kaip donuojant kraują.

Daugiau apie iniciatyvą „Būk geras“, kaulų čiulpų donorystę ir apie tai, kaip galima tapti donoru skaitykite interneto puslapyje bukgeras.lt.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai