2020 01 15

Limfomos Koalicijos pasaulinė pacientų apklausa 2020

Iliustracija

Limfoma ir lėtine limfoleukemija sirgusius, sergančius pacientus bei jų artimuosius kviečiame sudalyvauti Limfomos Koalicijos 2020 pasaulinėje pacientų apklausoje. Šia apklausa siekiama geriau suprasti pacientų, kurie susiduria su įvairių tipų limfomomis ir lėtine limfoleukemija, patirtį. Surinkta informacija padės Limfomos Koalicijai geriau pasiruošti pokyčiams, kurie pagerins globą visame pasaulyje ir šalyse, taip pat suteiks palaikymą, kurio pacientams gali prireikti vietiniu lygiu.

Ikona

Apklausoje gali dalyvauti tiek pacientai, tiek artimieji: pacientų draugai, šeimos nariai ar globėjai. Aktyvus Jūsų dalyvavimas apklausoje yra itin svarbus asociacijai „Kraujas“, siekiant kuo geriau atstovauti pacientų poreikius.

Apklausoje gali dalyvauti tiek pacientai, tiek artimieji: pacientų draugai, šeimos nariai ar globėjai. Aktyvus Jūsų dalyvavimas apklausoje yra itin svarbus asociacijai „Kraujas“, siekiant kuo geriau atstovauti pacientų poreikius.

Limfomos koalicija yra ne pelno siekianti organizacija, bendradarbiaujanti su pasauliniu limfomos pacientų grupių tinklu siekiant keistis patikima informacija, ištekliais ir geriausia praktika, palaikant vienai kitos pastangas padėti pacientams, sergantiems limfoma, gauti reikiamą priežiūrą ir paramą. Ši organizacija taip pat siekia, kad limfoma sergantys asmenys visur gautų vienodą priežiūrą ir palaikymą.

Esminė informacija

Limfomos koalicija sudarė sutartį su „Picker“, nepriklausoma sveikatos priežiūros paslaugų labdaros organizacija, įsikūrusia Oksforde, Anglijoje, kad paprašytų pasidalinti jūsų nuomone per trumpą apklausą.

Kas gali dalyvauti?

Tyrimas skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų ir vyresniems, kuriems diagnozuota limfoma ar LLL, arba slaugytojams, besirūpinantiems asmeniu, kuris serga limfoma ar LLL.

Ką reikėtų daryti?

Reikėtų užpildyti visiškai konfidencialią apklausą – jūsų atsakymai liks anonimiški ir neturės įtakos jūsų gaunamai priežiūrai. Dalyvavimas yra savanoriškas, jūs galite patys pasirinkti, ar dalyvauti. Net jei nuspręsite pradėti pildyti apklausą ir tada apsigalvosite dėl dalyvavimo, bet kuriuo apklausos metu galite tiesiog uždaryti savo interneto naršyklę iki pat pateikimo momento.

Kaip užpildyti klausimyną

Apklausa turėtų užimti nuo 15 iki 35 minučių, atsižvelgiant į tai, ar esate pacientas, ar slaugytojas/artimasis, ir atsižvelgiant į jūsų konkrečią paciento patirtį (t. y. gydymo procedūrų skaičių, šalutinių poveikių skaičių ir kt.).

Į daugelį klausimų reikės pasirinkti vieną atsakymą.

Kai kuriems klausimams būsite prašomi pasirinkti daugiau nei vieną atsakymą.

Jei padarėte klaidą, galite spustelėti kitą atsakymo parinktį.

Jei norite pažvelgti į ankstesnį klausimą arba pereiti prie kito, apklausoje naudokite tik mygtukus „atgal“ ir „kitas“. Nenaudokite savo interneto naršyklės mygtukų pirmyn arba atgal, norėdami judėti šioje apklausoje, nes tai pašalins visus jūsų jau pasirinktus atsakymus.

Prašome šioje anketoje nerašyti savo vardo, adreso ar jokios kitos asmeninės informacijos.

Kas vyks su informacija, kuria pasidalinsiu?

„Picker“ laikosi duomenų apsaugos įstatymų, įskaitant Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą ir 2018 m. Duomenų apsaugos įstatymą, ir Rinkos tyrimų visuomenės (MRS) elgesio kodeksą. Bet kokia neskelbtina ar konfidenciali medžiaga saugiai saugoma laikantis mūsų duomenų apsaugos politikos.