Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

9 užsiėmimų ciklas „Onkologinės ligos patirties atviros dalybos“

Užsiėmimų ciklo pradžia – rugsėjo 6 d. 17:30 val. (trečiadienis)
Nuotoliniai grupės susitikimai vyks kiekvieną trečiadienė nuo 17:30 programoje „Microsoft Teams“.
Užsiėmimų datos: rugsėjo 6, 13, 20, 27, spalio 4, 11, 18, 25 ir lapkričio 2 d.
Grupę moderuos onkopsichologė Lina Šopienė.
Dalyvavimas užsiėmimų cikle yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.
Dalyvių skaičius yra ribotas (iki 10).
Registruotis galima iki rugsėjo 4 d. 17 val. Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

Kviečiame dalyvauti nuotoliniame 9 užsiėmimų cikle „Onkologinės ligos patirties atviros dalybos“, kuris yra skirtas sergantiems ar sirgusiems onkologine liga žmonėms. Tęstiniai užsiėmimai prasidės rugsėjo 6 d., trečiadienį, ir vyks vieną kartą per savaitę.

Pagrindinis užsiėmimų tikslas – vienas kitų palaikymas, dalijimasis informacija, kylančiais jausmais ir mintimis tiek išgirdus diagnozę, tiek gydymo metu, tiek remisijoje.

Užsiėmimų metu visi kartu kursime saugią aplinką, kurioje su psichologo pagalba kviesime dalintis iškylančiais sunkumais bei keistis tarpusavio palaikymu su tą pačią – onkologinės ligos – patirtį turinčiais žmonėmis. Susitikimų metu turėsite galimybę dalintis aktualia su liga susijusia informacija. Bendraudami mokysitės prisitaikyti prie ligos sukeltų pokyčių gyvenime, santykiuose ir savyje. Keisdamiesi patirtimi sužinosite įvairius problemų sprendimo ir sunkumų įveikimo būdus. Drauge ieškosite būdų, kaip rūpintis savimi, ką daryti, kad gyvenimas būtų prasmingesnis ir džiaugsmingesnis.

Užsiėmimai vyks nuotoliniu būdu per programos „Microsoft Teams“ platformą. Dalyvavimas užsiėmimuose yra nemokamas.

Būtina išankstinė registracija. Registruotis galima iki rugsėjo 4 d. 17 val. Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

  • Nuotoliniai grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, trečiadieniais nuo 17.30 iki 19.30 val.
  • Grupės pradžia: 2023 m. rugsėjo 6 d. (trečiadienis).
  • Grupės susitikimai vyks: rugsėjo 6, 13, 20, 27, spalio 4, 11, 18, 25 ir lapkričio 2 d.
  • Grupės dalyvių skaičius ribotas: iki 10 dalyvių. Grupė uždara, tad svarbu, jog užsiregistravę dalyviai galėtų dalyvauti visuose ar bent jau daugumoje susitikimų.
  • Užsiėmimus ves ilgalaikę darbo su onkologiniais pacientais patirtį turinti psichologė Lina Šopienė.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai