Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Nuotolinė konferencija medicinos specialistams „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“

  • Nuotolinė konferencija „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“ vyks 2022 m. gegužės 25 d.
  • Konferencijoje dalyvauti kviečiami medicinos gydytojai bei bendrosios praktikos slaugytojai.
  • Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse, gegužės 24 d. 17:00.
  • Registracijos nuoroda.

Aktuali ir naujausia informacija apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą, ligos kontrolę ir stebėseną, vakcinacijos svarbą, gyvenimo pokyčius ir mitybos ypatumus bei kitos svarbios temos bus pateiktos nuotolinėje konferencijoje „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“, kuri vyks 2022 m. gegužės 25 d.

Kam skirta konferencija?

Konferencijoje dalyvauti kviečiami medicinos gydytojai ir bendrosios praktikos slaugytojai.

Registracija

Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse, gegužės 24 d. 17:00.

Gegužės 24 d. užsiregistravusiems asmenims el. paštu bus atsiųsta konferencijos transliacijos nuoroda ir asmeniniai prisijungimo kodai. Konferencija bus transliuojama nuo gegužės 25 d. iki birželio 8 d., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.

Registracijos nuoroda.

Konferencijos temos


Sertifikavimas

Bendrosios praktikos slaugytojams ir medicinos gydytojams, išklausiusiems bent 70 proc. konferencijos mokslinės programos, bus išsiųsti  kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai iki birželio 13 d.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai