Nuotolinis seminaras „Iškreiptų veidrodžių fenomenas“

Iliustracija

2023 spalio 12 d. - 9 val.

Iliustracija

Nuotolinis seminaras

Iliustracija

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija

Manęs niekas nesupranta“, „visi tik tikrina ar dar gyva“, „į mane žiūri kaip į vėžininką“, „negaliu pakęsti to gailesčio“, „jų balse girdžiu džiaugsmą, kad tai nutiko ne jiems“, „su manim bendrauja tik iš smalsumo“, „atsidūriau užribyje“, bet „AŠ DAR NEMIRŠTU“, „MANO LIGA NĖRA UŽKRĖČIAMA“, „AŠ ČIA, AŠ GYVAS, AŠ NORIU GYVENTI!“.

Apie tai ir kitus dalykus, kuriuos kartais labai sunku pasakyti. Apie tai, kas nutinka su mumis ir mūsų aplinka, kai paliečia liga. Apie tai kaip keičiamės mes, mūsų draugai, artimieji ir visa aplinka, kai išgirstame diagnozę – vėžys. Apie bendravimo kliuvinius, apie visus iškreiptus ir išsikreipusius veidrodžius.

2023 d. spalio 12 d. kviečiame į seminarą „Iškreiptų veidrodžių fenomenas“. Kodėl kiti nesupranta ir kaip padėti sau ir kitiems apie ligą kalbėti lengviau.“, kuriame bandysime pasikalbėti apie tai, kaip būna sunku kalbėti ir susikalbėti, kai paliečia liga. Bandysime pamatyti kaip skirtingai ji paliečia mus visus – sergančiuosius, artimuosius, gydytojus ir draugus, tarsi stovinčius skirtingose barikadų pusėse. Pabandysime išgirsti ir suprasti vieni kitus, kad vieni kitiems galėtume tapti tvirtais palydovais kelionėje su liga.

  • Seminarą ves psichologė Evelina Sabaitytė.
  • Seminaras vyks: 2023 m. spalio 12 d., trečiadienį.
  • Dalyvavimas seminare yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija iki spalio 11 d. 10 val.
  • Seminaras yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek sirgusiems, sergantiems, tiek jų artimiesiems.
  • Visiems užsiregistravusiems dalyviams el. paštu bus atsiųsta seminaro transliacijos nuoroda spalio 11 d. vakare. Seminaras bus transliuojamas visą dieną nuo 09:00 val., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.