„Padedu sau sveikti“: 9 užsiėmimų ciklas

Iliustracija

2023 spalio 23 d. - 17:30 val.

Iliustracija

Asociacijos „Kraujas“ patalpos, Jeruzalės g. 45, Vilnius.

Iliustracija

Dėmesio! Būtina išankstinė registracija

Kviečiame dalyvauti  9 užsiėmimų cikle „Padedu sau sveikti“, kuris yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems. Užsiėmimų pradžia –  2023 m. spalio 23 d.

Mūsų vaizduotė yra galingas pagalbininkas keliaujant link geresnės savijautos ir sveikatos. Labai dažnai mes vaizduotę naudojame ne savo naudai: mintyse nupiešdami blogiausius scenarijus, kurie mums gali nutikti, nors niekada nenutiko, įsivaizduodami baisiausias situacijas, į kurias patenkame. Onkologinė liga irgi dažnai mūsų vaizduotėje yra sukuriama kaip stipri, galinga, nekontroliuojama, griaunanti jėga, prieš kurią jaučiamės bejėgiai, išsigandę, pasimetę ir nežinantys, kaip sau padėti sumažinti jaučiamą įtampą, kaip prisidėti prie sveikimo ir geresnių gydymo rezultatų.

Užsiėmimų metu, naudojant sąmoningo žaidimo korteles „Points of You“, paprasto ir žaismingo proceso metu, apjungtu kartu su sąmoningu dėmesingumu, mokysimės sustoti ir suprasti, kas vyksta su mumis, kuomet užvaldo mintys, susipažinti su savimi, rasti kas galėtų padėti jaustis tvirčiau ligos akivaizdoje, kaip sumažinti įtampą. Išlaisvindami savo mintis mokysimės pajungti savo vaizduotę priimti tai, kas vyksta – su meile, pasitikėjimu ir tvirtumu. Kalbėsime, kokios veiklos padeda sumažinti stresą ligos akivaizdoje ir padėti sau sveikti.

Užsiėmimai vyks asociacijos „Kraujas“ patalpose, adresu Jeruzalės g. 45 Vilnius. Dalyvavimas užsiėmimuose yra nemokamas.

Būtina išankstinė registracija. Registruotis galima iki spalio 20 d. 17 val. Visa užsiėmimų informacija bei namų praktikos bus siunčiamos el. paštu, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

  • Vieta: asociacijos „Kraujas“ patalpos, Jeruzalės g. 45, Vilnius.
  • Laikas: grupės susitikimai vyks 1 kartą per savaitę, pirmadieniais, nuo 17.30 iki 19.30 val. (viso 9 užsiėmimai).Grupės pradžia: spalio 23 d. (pirmadienis).
  •  Grupės susitikimai vyks: spalio 23, 30, lapkričio 6, 13, 20, 27 ir gruodžio 4, 11, 18 d.
  • Užsiėmimus ves ilgalaikę darbo su onkologiniais pacientais patirtį turinti psichologė Lina Šopienė.
  • Grupės dalyvių skaičius: 10 dalyvių. Grupė uždara, tad svarbu, jog užsiregistravę dalyviai galėtų dalyvauti visuose ar bent jau daugumoje susitikimų
  • Dalyvavimas užsiėmimuose NEMOKAMAS! Laukiame Jūsų!

Seminarą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.