Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Užsiėmimų ciklas „Sąmoningas dėmesingumas – kaip išmokti priimti ligą, kurios nei prašiau, nei laukiau?“

9 užsiėmimų tęstinis ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.

◦ Grupės pradžia: 2023 m. balandžio 17 d. (pirmadienis) 18.00 val.
◦ Nuotoliniai grupės susitikimai vyks kiekvieną pirmadienį nuo 18:00 iki 20:00 val. programoje „Microsoft Teams“.
◦ Užsiėmimų datos: balandžio 17, 24, gegužės 1, 8, 15, 22, 29, birželio 5 ir 12 dienomis.
◦ Dalyvavimas užsiėmimų cikle yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija iki balandžio 16 d. 17 val.
◦ Grupės dalyvių skaičius: iki 10 dalyvių.
◦ Grupę moderuos psichologė Lina Šopienė.
◦ Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą.

Didžiąja dalimi to, kaip mes jaučiamės, lemia ne patys įvykiai, kurie mums nutinka, o tai, kaip mes šiuos įvykius suvokiame ir interpretuojame. Labai dažnai mes įvykius esame išmokę interpretuoti ne savo naudai: mintyse nupiešdami blogiausius scenarijus, kurie mums gali nutikti, nors niekada nenutiko, įsivaizduodami baisiausias situacijas, į kurias galimai pateksime. Onkologinė liga mūsų vaizduotėje neretai yra sukuriama kaip stipri, galinga, nekontroliuojama, griaunanti jėga, prieš kurią jaučiamės bejėgiai, išsigandę, pasimetę ir nežinantys, kaip sau padėti sumažinti jaučiamą įtampą, kaip prisidėti prie sveikimo ir geresnių gydymo rezultatų.

Išgirsdami tai, kviečiame į 9 užsiėmimų ciklą „Sąmoningas dėmesingumas – kaip išmokti priimti ligą, kurios nei prašiau, nei laukiau?“. Užsiėmimų metu pasitelkiant sąmoningo dėmesingumo praktikas turėsite galimybę geriau pažinti save ir su Jūsų kūnu vykstančius procesus, suvokti realybę tokią, kokia ji yra iš tiesų, neiškreipiant vaizduotės ir minčių, su kuo mažiau mąstymo klaidų ir iškraipymų. Sąmoningo dėmesingumo praktikos – tai metodas, kuris gali padėti pažvelgti, kokiame minčių chaose mes gyvename ir kokią įtaką mūsų mintys turi mūsų elgesiui bei savijautai. Kartais protas mus įsuka į minčių sūkurį, apsunkindamas gyvenimą labiau nei būtina. Tad išlaisvindami savo mintis mokysimės pajungti savo vaizduotę priimti tai, kas vyksta – su meile, atjauta, dėkingumu sau, su pasitikėjimu ir tvirtumu.

9 užsiėmimų tęstinis ciklas yra skirtas visiems, susidūrusiems su onkologine liga – tiek besigydantiems ar jau pasveikusiems pacientams, tiek jų artimiesiems.

  • Grupę moderuos onkopsichologė Lina Šopienė.
  • Nuotolinio užsiėmimų ciklo susitikimai vyks naudojant programą „MS teams“.
  • Grupės pradžia: 2023 m. balandžio 17 d. (pirmadienis).
  • Užsiėmimų datos: balandžio 17, 24, gegužės 1, 8, 15, 22, 29, birželio 5 ir 12 dienomis.
  • Laikas: nuotoliniai grupės susitikimai vyks pirmadieniais nuo 18:00 iki 20:00 val.
  • Dalyvavimas užsiėmimų cikle yra NEMOKAMAS, tačiau būtina išankstinė registracija.
  • Dalyvių skaičius yra ribotas (iki 10).
  • Būtina išankstinė registracija. Registruotis galima iki balandžio 16 d. 17 val.
  • Užsiregistravę dalyviai el. paštu gaus prisijungimo informaciją, todėl registruodamiesi būtinai nurodykite savo el. pašto adresą ir telefono numerį.

Užsiėmimų ciklą finansuoja: Vilniaus miesto savivaldybė ir asociacija „Kraujas“.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai