Aukokite

Skirtukas

1,2 proc.

Iliustracija

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų geranoriškumą ir pernai metais skirtą 1,2 proc. dalį. Jūsų skirta parama buvo panaudota geresnių sąlygų kūrimui pacientams VUL Santaros klinikose.

Asociacija „Kraujas“ ir toliau gerins sąlygas onkohematologiniams pacientams, siekiant užtikrinti patogumą ir komfortą gydymosi metu bei sukurti jaukią erdvę ligoninėje besilankantiems pacientams ir jų artimiesiems. Jūsų skirti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio (GPM) bus panaudoti onkohematologinių pacientų sąlygų gerinimui VUL Santaros klinikose ir psichologinės pagalbos teikimui pacientams ir jų artimiesiems.

Tikimės Jūsų paramos ir dėkojame už supratimą.

Kaip galiu paskirti pajamų mokesčio dalį pasirinktam paramos gavėjui?

Pajamų mokesčio dalį galite paskirti tik elektroniniu būdu.

prisijungę prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS) užpildydami Prašymą pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjams ir (arba) politinėms organizacijoms FR0512 formą, skiltyje Deklaravimas  -> Pildyti formą -> iš Dažniausiai pildomos formos pasirinkite Prašymas skirti paramą. Prašymas FR0512 pildomas programine priemone – vedliu (klausimų – atsakymų principu).

Prašymas gali būti pateiktas tokiais būdais:

1. ELEKTRONINIU BŪDU.

Elektroniniu būdu pagal VMI prie FM nustatytą tvarką: 1,2 proc. GPM dalį galite skirti svetainėje https://deklaravimas.vmi.lt/ (prisijungę prie EDS ir pasirinkę pildyti formą FR0512 v.2).

1. Prisijunkite prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS).

2. Prisijungę prie EDS, skiltyje „DEKLARAVIMAS“ pasirinkite „Pildyti formą“.

3. Prašymą skirti paramą rasite dažniausiai pildomų formų sąraše.

Daugiau informacijos rasite Valstybinės mokesčių inspekcijos interneto puslapyje.

 

____________________________________________________________

Asociacijos „Kraujas“ rekvizitai:

Paramos gavėjo identifikacijos numeris (kodas): 295750630

Paramos gavėjo pavadinimas: Asociacija „Kraujas“

Banko pavadinimas: AB SEB bankas

Banko kodas: 70440

Atsiskaitomosios sąskaitos numeris: A/s LT80 7044 0600 0409 5065

Teikdami naujos formos prašymą galite nurodyti, kad mus norite remti kelerius metus ir parama kitais metais bus pervedama automatiškai. Prašymai priimami iki gegužės 1 d., tad nedelskite!

Iš Jūsų skirtos 1,2 proc. GPM paramos asociacija „Kraujas“ tikslingai ir efektyviai panaudos lėšas geresnių sąlygų pacientams kūrimui ir psichologinės pagalbos teikimui.

Gerus darbus darykime kartu!