2022 06 22

Birželio mėnesį startuos nauja tinklalaidė apie kraujo vėžį

Iliustracija

Birželio pabaigoje startuos nauja tinklalaidė – „Nenutylėta. Atviri pokalbiai apie kraujo vėžį“.

Tinklalaidėje su įvairiais pašnekovais: nuo gydytojų, psichologų iki kraujo vėžiu sergančių žmonių bei jų artimųjų, bus kalbamasi apie šią onkologinę ligą ir su ja susijusius aspektus. Čia vėžį išgyvenę žmonės dalinsis savo patirtimi, emociniais iššūkiais ir gyvenimo pokyčiais ligos gydymo metu ir po jo, klausytojai išgirs artimųjų pasakojimus apie tai, kaip vėžio diagnozė paveikė jų gyvenimą, pokalbius su gydytojais, psichologais ir kitais medicinos specialistais, kurie pateiks įvairių patarimų ir informacijos apie kraujo vėžį, gydymo galimybes, mitybą, fizinį aktyvumą, emocinę sveikatą.

Tinklalaide „Nenutylėta. Atviri pokalbiai apie kraujo vėžį“ bus siekiama ne tik suteikti daugiau informacijos apie kraujo ligas ir su jomis susijusias problemas, bet ir padėti priimti ligą, įkvėpti drąsos ir parodyti, kad nors gyvenimas sužinojus kraujo vėžio diagnozę, gali pasikeisti, jis tikrai nesustoja, gali džiuginti ir būti visavertis.

Nepaisant to, jog tinklalaidės turinys yra susijusęs su kraujo vėžiu, klausytis jos kviečiami ir tokios patirties neturintys žmonės, kurie nori geriau suprasti onkologinės ligos ypatumus, su liga susidūrusius asmenis bei jų patiriamus gyvenimo pokyčius.

2022 m. planuojama sukurti ir publikuoti šešis tinklalaidės „Nenutylėta. Atviri pokalbiai apie kraujo vėžį“ epizodus. Epizodai bus publikuojami kartą per mėnesį.