Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Dauginė mieloma sergančių pacientų apklausa apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius

2022 03 16

Kviečiame daugine mieloma sergančius pacientus ir jų artimuosius dalyvauti apklausoje apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius. Šia apklausa siekiame geriau suprasti pacientų, kurie susiduria su daugine mieloma, patirtį ir ligos keliamus iššūkius. Aktyvus Jūsų dalyvavimas apklausoje yra itin svarbus asociacijai „Kraujas“, siekiant kuo geriau atstovauti pacientų poreikius.

PILDYTI APKLAUSĄ.

Kas gali dalyvauti?
Tyrimas skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų ir vyresniems, kuriems diagnozuota dauginė mieloma, arba asmenims, besirūpinantiems mieloma sergančiuoju.

Ką reikėtų daryti?
Reikėtų užpildyti visiškai konfidencialią apklausą – jūsų atsakymai liks anonimiški ir neturės įtakos jūsų gaunamai sveikatos priežiūrai. Dalyvavimas yra savanoriškas, jūs patys galite pasirinkti, ar dalyvauti. Net jei nuspręsite pradėti pildyti apklausą ir tada apsigalvosite dėl dalyvavimo, bet kuriuo apklausos metu iki pat pateikimo momento galite tiesiog uždaryti savo interneto naršyklę.

Kiek užtruks?
Apklausa turėtų užtrukti nuo 10 iki 15 minučių.

Kaip užpildyti klausimyną?
Į daugelį klausimų reikės pasirinkti vieną atsakymą.
Kai kuriems klausimams būsite prašomi pasirinkti daugiau nei vieną atsakymą.
Prašome šioje anketoje nerašyti savo vardo, adreso ar jokios kitos asmeninės informacijos.

Kas atsitiks su informacija, kuria pasidalinsiu?

Informacija bus naudojama apibendrintai, anonimiškai, pristatant pacientų ir artimųjų nuomones. Individualūs duomenys bus anoniminami ir patikimai saugomi.

Asociacija „Kraujas“ laikosi duomenų apsaugos įstatymų. Bet kokia neskelbtina ar konfidenciali medžiaga saugiai saugoma laikantis mūsų duomenų apsaugos politikos.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai