2022 10 20

Lėtine limfocitine leukemija sergančių pacientų apklausa apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius

Iliustracija

Kviečiame lėtine limfocitine leukemija (LLL) sergančius pacientus ir jų artimuosius dalyvauti apklausoje apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius. Šia apklausa siekiame geriau suprasti pacientų, kurie susiduria su LLL, patirtį ir ligos keliamus iššūkius. Aktyvus Jūsų dalyvavimas apklausoje yra itin svarbus asociacijai „Kraujas“, siekiant kuo geriau atstovauti pacientų poreikius.

Kas gali dalyvauti?

Tyrimas skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų ir vyresniems, kuriems diagnozuota LLL, arba asmenims, besirūpinantiems LLL sergančiuoju.

Ką reikėtų daryti?

Reikėtų užpildyti visiškai konfidencialią apklausą – jūsų atsakymai liks anonimiški ir neturės įtakos jūsų gaunamai sveikatos priežiūrai. Dalyvavimas yra savanoriškas, jūs patys galite pasirinkti, ar dalyvauti. Net jei nuspręsite pradėti pildyti apklausą ir tada apsigalvosite dėl dalyvavimo, bet kuriuo apklausos metu iki pat pateikimo momento galite tiesiog uždaryti savo interneto naršyklę.

Kiek užtruks?

Apklausa turėtų užtrukti nuo 10 iki 15 minučių.

Kaip užpildyti klausimyną?

Į daugelį klausimų reikės pasirinkti vieną atsakymą.
Kai kuriems klausimams būsite prašomi pasirinkti daugiau nei vieną atsakymą.
Prašome šioje anketoje nerašyti savo vardo, adreso ar jokios kitos asmeninės informacijos.

Kas atsitiks su informacija, kuria pasidalinsiu?

Informacija bus naudojama apibendrintai, anonimiškai, pristatant pacientų ir artimųjų nuomones. Individualūs duomenys bus anoniminami ir patikimai saugomi.

Asociacija „Kraujas“ laikosi duomenų apsaugos įstatymų. Bet kokia neskelbtina ar konfidenciali medžiaga saugiai saugoma laikantis mūsų duomenų apsaugos politikos.