2021 11 22

Nuotolinė konferencija „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“

Iliustracija

Rudenį visame pasaulyje yra minimos piktybinių kraujo ligų žinomumo dienos, kurių tikslas kuo plačiau skleisti žinias apie šias ligas, medicinos mokslo pasiekimus ir ieškoti būdų, kaip gerinti susirgusiųjų gydymo sąlygas bei siekti geresnių rezultatų.

Piktybinė kraujo liga nėra nuosprendis diagnozę išgirstantiems pacientams, o ligos suvaldymas – tai nuoseklaus ir pozityvaus dialogo tarp daug apie savo ligą žinančio paciento ir jį gydančio gydytojo kūrimas.

Asociacija „Kraujas“ prisideda prie kraujo ligų žinomumo dienų minėjimo ir ragina pacientus bei jų artimuosius domėtis kraujo susirgimais ir gydymo naujienomis bei svarbiomis gyvensenos temomis.

Aktuali ir naujausia informacija apie onkohematologinių ligų diagnostiką, gydymo eigą, ligos kontrolę ir stebėseną ir mitybos patarimai bus pateikti nuotolinėje konferencijoje „Kraujo ligos: kaip jas atpažinti ir stebėti?“, kuri vyks 2021 m. lapkričio 11 d. nuo 10:30 val.

Po paralelinių sesijų vyks tiesioginė klausimų atsakymų sesija su gydytoju hematologu, kurioje galėsite užduoti Jums rūpimus su liga ir jos gydymu susijusius klausimus.

Kam skirta konferencija?

Konferencijoje dalyvauti kviečiami kraujo ligomis sergantys ar sirgę pacientai, jų artimieji.

Registracija

Registracija į konferenciją yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse 17:00.
Visi užsiregistravę dalyviai gaus el. paštu konferencijos transliacijos nuorodą lapkričio 11 d.

Konferencijos programa

Konferencijos pradžios laikas – 10:30 val.
Preliminarus konferencijos pabaigos laikas – 16:10 val.
Tikslūs pranešimų laikai bus nurodyti artėjant konferencijos dienai.

Konferencijos programą PDF formatu rasite čia.

Paralelinės sesijos

Paralelinių sesijų pranešimai vyks vienu metu. Kiekvienas dalyvis galės dalyvauti tik vienoje sesijoje, todėl konferencijos metu, po pirmosios(bendrųjų temų) sesijos transliacijos lange reikės pasirinkti vieną Jums aktualią temą.