2021 11 15

Nuotolinis seminaras „Pažengusios dauginės mielomos gydymo ypatumai“

Iliustracija

Kviečiame registruotis į asociacijos „Kraujas“ organizuojamą nuotolinį seminarą „Pažengusios dauginės mielomos gydymo ypatumai“, kuris vyks 2021 m. lapkričio 25 d.

Per pastaruosius 15 metų, inovacijos ir daug žadantys pažangūs gydymo metodai nuolat papildo esamų mielomos gydymo būdų sąrašą. Daugybė pacientų gyvena pilnavertį gyvenimą praėjus keliems metams ar net dešimtmečiams po diagnozės nustatymo. Mieloma sergančių pacientų išgyvenamumas ir gyvenimo kokybė pastebimai gerėja. O daugiau sužinojus apie mielomą ir supratus, kaip ji gydoma, lengviau susitaikyti su diagnoze, sumažėja nerimas ir didėja pasitikėjimas savimi.

Šiame seminare kviečiame daugiau sužinoti apie pažengusią dauginę mielomą, jos ypatumus ir gydymo galimybes. Aktualią informaciją apie dauginę mielomą pateiks VUL Santaros klinikų Hematologijos, onkologijos ir transfuziologijos centro gydytojas hematologas Valdas Pečeliūnas.

Seminare dalyvauti kviečiami kraujo ligomis sergantys ar sirgę pacientai, jų artimieji, medicinos gydytojai bei bendrosios praktikos slaugytojai. Sertifikatai už dalyvavimą seminare nebus išduodami.

REGISTRACIJA

Registracija į seminarą yra NEMOKAMA, tačiau privaloma. Registracija uždaroma renginio išvakarėse 17:00.

PRISIJUNGIMAS PRIE SEMINARO

Visiems užsiregistravusiems dalyviams el. paštu bus atsiųsta seminaro transliacijos nuoroda lapkričio 24 d.
Seminaras bus transliuojamas visą dieną nuo 09:00 val., tad prisijungti galėsite Jums patogiu laiku.
Seminaro trukmė apie 40 min.