Tapk nariu

Jei norite tapti asociacijos „Kraujas“ nariu, užpildykite žemiau esančią formą. Tapdami bendrijos „Kraujas“ nariu, Jūs gausite pranešimus apie bendrijos veiklas, naujienas ir renginius.Please leave this field empty.

Pasidalinkite savo patirtimi apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius!

2022 04 14

Apklausa skirta mielomos ir limfomos pacientams bei artimiesiems.

Kviečiame limfoma ir daugine mieloma sergančius pacientus bei jų artimuosius dalyvauti apklausoje apie ligos sukeltus gyvenimo kokybės pokyčius. Šia apklausa siekiame geriau suprasti pacientų, kurie susiduria su limfoma ar daugine mieloma, patirtį ir ligos keliamus iššūkius.

Aktyvus Jūsų dalyvavimas apklausoje yra itin svarbus asociacijai „Kraujas“, siekiant kuo geriau atstovauti pacientų poreikius.

APKLAUSA LIMFOMOS PACIENTAMS IR ARTIMIESIEMS.

APKLAUSA DAUGINĖS MIELOMOS PACIENTAMS IR ARTIMIESIEMS.

Kas gali dalyvauti?
Tyrimas skirtas suaugusiems asmenims nuo 18 metų ir vyresniems, kuriems diagnozuota limfoma ar dauginė mieloma, arba asmenims, besirūpinantiems sergančiaisiais.

Ką reikėtų daryti?
Reikėtų užpildyti visiškai konfidencialią apklausą – jūsų atsakymai liks anonimiški ir neturės įtakos jūsų gaunamai sveikatos priežiūrai. Dalyvavimas yra savanoriškas, jūs patys galite pasirinkti, ar dalyvauti. Net jei nuspręsite pradėti pildyti apklausą ir tada apsigalvosite dėl dalyvavimo, bet kuriuo apklausos metu iki pat pateikimo momento galite tiesiog uždaryti savo interneto naršyklę.

Kiek užtruks?
Apklausa turėtų užtrukti nuo 10 iki 15 minučių.

Užsisakyk naujienlaiškį

Partneriai